Malatya Pazarı Kurumsal
Franchising
Malatya Pazarı | Kurumsal

Üretici kimliğimiz ile çevreye duyarlı sürdürülebilir üretim anlayışımız ile geleneksel kuruyemiş ürününü sağlıklı atıştırmalık ürünlerine de dönüştürerek yepyeni ürün kategorileri yaratıyoruz. AR-GE çalışmalarını TÜBİTAK ve Türk Patent Enstitüsü ile yürüterek kuruyemiş, kuru meyve, lokum ve baharat çeşitleri ile 1870 yılından bu yana değişmeyen geleneksel lezzetleri devam ettiriyoruz.

İstanbul’daki Büyükçekmece fabrika satış mağazası, Mısır Çarşısı 44/1 ve İstinye Park AVM mağazalarımız ve yurt dışında; Almanya Hamburg ve Mannheim, Amerika New Jersey, Arabistan Riyad, Cidde ve Tahran’daki mağazalarımızda tüketicilerimizle buluşuyoruz.

Franchise talebi oluşturulması durumunda girişimcilerimize; anahtar teslimi yapılması dışında eğitim desteği ve reklam desteği gibi konularda kolaylıklar sağlıyoruz.

Müteşebbislerimizden yurt içinde franchising bedeli ve royalty fee talep etmiyoruz.

Projelendirme ve imalat konusunda en uygun fiyat ve ödeme vadesi için, kendi çalıştığımız ekibimize yönlendirme yapıyoruz.

Tüm teknik altyapı için çalışmakta olduğumuz tedarikçiler ile iş birliği yapıyoruz.

İşimiz titizlikle yönetilmesi gerektiği ve müşterilerle her zaman taze ürünleri buluşturmak için, franchising elemanlarına kendi işyerlerimizde de özel olarak eğitim verip, yetiştiriyoruz.

Lokasyon seçimi ya da lokasyon sahibi kurum yetkilileri veya şahıslarla yapılacak hukuki sözleşmelerde görüş desteği sağlıyoruz.

Malatya Pazarı | Kurumsal